Про ДМС

Ми:

Організація «ДЕЙРІ МЕНЕДЖМЕНТ СІСТЕМ» Dairy Management System (DMS) створена за підтримки уряду Канади для надання допомоги у напрямі розвитку молочних фермерських господарств відповідно до програми Проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні».

ТОВ «ДЕЙРІ МЕНЕДЖМЕНТ СІСТЕМ» – надає якісні і сучасні дані щодо утримання, годівлі, вирощування молодняку, консультування з утримання та ведення молочного поголів’я на фермерських господарствах.

DMS пропонує фермеру комплексне консультування задля здоров’я, благополуччя і продуктивності молочного поголів’я.


Наші цілі:

  • Обмін досвідом із великими молочними фермерськими господарствами України;
  • Реконструкція молочного сектору України у сегменті дрібних сімейних ферм;
  • Покращення якості молока від виробників;
  • Підвищення молочної продуктивності поголів’я;
  • Забезпечити якісний процес відтворення поголів’я і вирощування молодняку;
  • Впровадити сучасні практики утримання молочного поголів’я;
  • Покращити профілактичні і лікувальні умови молочного поголів’я.

Наша концепція:

Довгострокова ефективна взаємна співпраця нашої команди спеціалістів з фермерськими господарствами України для підвищення якості молока і продуктивності, покращення здоров’я і удосконалення умов утримання поголів’я молочних корів наших клієнтів із застосуванням сучасних закордонних практик.


Наша мотивація:

DMS – організація, що покликана мотивувати виробників і фермерів молочного сектору на сумісну продуктивну співпрацю для підвищення якості молока і комфортного утримання здорового поголів’я. Сприяти сталому розвитку та процвітанню молочного сектора шляхом передачі знань, аналітичних та інформаційних послуг нашим клієнтам для покращення .


Наше завдання:

Завдяки роботі наших спеціалістів ми маємо змогу допомогти фермеру реконструювати/побудувати ферму; виконувати щомісячний облік поголів’я за допомогою програми Lac-T; отримувати дані щодо аналізу індивідуальних проб молока від корів на основні показників якості на базі сучасної лабораторії молока; отримати звіт щодо успішного осіменіння тварин, на основі лабораторного аналізу молока на тільність корів; формувати раціони у програмі Ration`L.


Наші клієнти:

DMS працює як із дрібними, так і з середніми і великими господарствами, чим забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Співпрацюємо із господарствами Східних і Центральних областей України: Дніпропетровською, Запорізькою, Київською, Кіровоградською, Вінницькою, Черкаською, Полтавською, Херсонською, Одеською, Миколаївською, Донецькою, Харківською.

Серед українських великих фермерських господарств нашими постійними клієнтами є АФ ім.. Горького, АФ «Обрій», СТОВ «Дружба Казначеївки», СФГ «Вітченко», СВК «Трубайцівський», АФ «Чумаки», СТОВ «Промінь». У рамках програми впровадження Проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні» наша організація співпрацює із сімейними фермами та кооперативами, у тому числі 2500 молочного поголів’я від членів Об’єднання кооперативів «Господар», і, більше 30 Сімейних ферм на 10-25 голів.

Copyright © DMS, 2017